Dzieciaki pomalowały Jaworzno! [Foto+relacja+fotovideo!] PDF Drukuj Email
Oceny: / 4
Aktualności - Kultura
Wpisał: Justyna Stojek & Marek Iwaniszyn   
24.05.2008.
Image
Parking przed halą w centrum opanowały dzisiaj dzieci, które wyrażały "Kolorowe emocje". Na wielkich tablicach milusińscy uzbrojeni w litry fab, pędzle i kolorowe pelerynki malowały jak wyobrażają sobie miłość, marzenia i życzliwość.
Czytaj całość…
 
GKS na Krakowskiej PDF Drukuj Email
Oceny: / 17
Aktualności - Sport
Wpisał: Marek Iwaniszyn   
23.05.2008.
Image
Jesienią swoje spotkania na stadionie miejskim w Jaworznie rozgrywać będzie katowicki GKS. Jego przedstawiciele doszli do porozumienia z MCKIS-em. Gieksa na własnym obiekcie grać nie będzie mogła, bo instalować będzie podgrzewaną murawę. Prawdopodobne klub z Katowic rozegra w Jaworznie całą rundę.
Czytaj całość…
 
Derby dla KP Jaworzno [relacja+foto+fotovideo] PDF Drukuj Email
Oceny: / 12
Aktualności - Sport
Wpisał: Dominik Kasprzyk   
22.05.2008.
Image
Dzisiejsze spotkanie derbowe pomiędzy KP Jaworzno, a Zgodą Byczyna przyciągnęło na trybuny Stadionu Miejskiego licznych sympatyków obu zaprzyjaźnionych ekip. Na boisku przez cały czas dominowali gospodarze i po niezbyt atrakcyjnym spotkaniu pokonali byczynian 5:0, co i tak jest najmniejszym wymiarem kary. 
Czytaj całość…
 
Podróże: Plaża, barbecue i sport PDF Drukuj Email
Oceny: / 5
Aktualności - Kultura
Wpisał: Justyna Stojek   
20.05.2008.
Image
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie. Na zewnątrz 10 *C, deszcz i wilgoć, w środku..30 *C, słońce i mnóstwo pozytywnej energii. A wszystko to za sprawą Magdaleny Motyki, która prowadziła kolejne spotkanie z cyklu „Podróże”. Tym razem wybraliśmy się do Australii.
Czytaj całość…
 
MarcheVa fest, czyli ostre granie w Pajęczynie PDF Drukuj Email
Oceny: / 8
Aktualności - Kultura
Wpisał: Maciek Nowak   
17.05.2008.
Image
Mandat, Regres i Awariat NATO to trzy punk-rockowe zespoły, które dały pokaz swych umiejętności przed jaworznickimi fanami ostrego brzmienia. Dwugodzinne opóźnienie nie zraziło przybyłych gości, a Mandat (znany już nie tylko na jaworznickiej scenie) grając jako pierwszy, stworzył doskonały klimat rekompensując publiczności długie czekanie na pierwszy riff.
Czytaj całość…
 
Głos w dyskusji: Czy czujesz się Ślązakiem? PDF Drukuj Email
Oceny: / 22
Aktualności - Publicystyka
Wpisał: Marek Knapik   
16.05.2008.
ImageGłos w toczącej na stronach serwisu Jaworznianin.pl dyskusji "Czy czujesz się Ślązakiem zabrał jeden z naszych Czytelników - Marek Knapik. Zapraszając do jego tekstu zachęcamy do przesyłania do nas kolejnych głosów w dyskusji i udział w naszej sondzie (w panelu po lewej stronie).
Czytaj całość…
 
Jaworznianin.pl oficjalnie tytułem prasowym. Jesteśmy dziennikiem! PDF Drukuj Email
Oceny: / 10
Aktualności - Wydarzenia
Wpisał: Redakcja   
07.05.2008.
Image
Dzisiaj dotarła do nas radosna i ważna dla nas decyzja Sądu Okręgowego w Katowicach. Od 5 maja Jaworznianin.pl oficjalnie stał się tytułem prasowym, zarejestrowanym w rejestrze dzienników i czasopism. Od 5 maja jesteśmy dziennikiem! Takim samym jak te papierowe. Z tą różnicą, że wychodzącym w sieci.
Czytaj całość…
 
Kamień węgielny pod pomnik wmurowany PDF Drukuj Email
Oceny: / 2
Aktualności - Wydarzenia
Wpisał: Marek Iwaniszyn   
05.05.2008.
ImageW czasie 3. majowych uroczystości poświęcono i wmurowano kamień węgielny, pod pomnik  "W hołdzie Jaworznianom walczącym o niepodległą Ojczyznę". - Pomnik powstanie jeszcze w tym roku (ok. sierpnia) i będzie kosztował 360 tys. zł netto - powiedziała serwisowi Jaworznianin.pl Katarzyna Florek, z Biura Promocji i Informacji UM.
Czytaj całość…
 
Na nowym rynku będzie jawor! [Rynek Od.Nowa] PDF Drukuj Email
Oceny: / 20
Aktualności - Wydarzenia
Wpisał: Marek Iwaniszyn   
30.04.2008.
ImageW audytorium miejskiej biblioteki odbyła się premierowa prezentacja wizualizacji jaworznickiego rynku, którą przygotowało biuro projektowe P.A. Nowa S.A. z Gliwic. Ciekawy, oryginalny i nowoczesny rynek ma być gotowy w 2010 roku. Śmiała wizja zachwyca. Spotkanie zdominowała jednak dyskusja i wątpliwości właścicieli kamienic, które znajdują się przy rynku.
Czytaj całość…
 
Twórz z nami fotogalerię Jaworzna! PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Ciekawostki
Wpisał: Redakcja   
02.03.2008.
Image

Po długim czasie oczekiwania w końcu udało nam się uruchomić Galerię. Masz ciekawe fotki Jaworzna? Prześlij je do nas. Z pewnością je zamieścimy. Twórz z nami fotogalerię naszego miasta!

Czytaj całość…
 
Twórz z nami Jaworznianina.pl PDF Drukuj Email
Oceny: / 1
Aktualności - Aktualności
Wpisał: Redakcja   
13.02.2008.
Image

Portal informacyjny Jaworznianin.pl zaprasza wszystkich chętnych do podjęcia współpracy z serwisem. Poszukujemy osób chętnych do pisania, fotografowania, komentowania wydarzeń mających miejsce w naszym mieście. Do współpracy zapraszamy również wszystkich, którzy chcieliby zająć się reklamą, bądź szeroko pojętym marketingiem.

 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 231 232 233 234 235 236 237 238 239 nast. » koniec »»

Pozycje :: 4761 - 4771 z 4771

Sonda

Ostatnio komentowane:

Logowanie


Nie pamiętam hasła

Wieści RSS

Zmień szatę

ja_nerine

Migawki

Użytkownicy

Użytkownicy: 1754
Nowości: 5418
Linki: 67

Napisz tekst!

--> Słyszałeś o czymś ciekawym? Irytuje Cię jakaś sytuacja? Denerwuje Cię coś w naszym mieście? Uważasz, że coś powinno się zmienić? Daj nam o tym znać, ale pamiętaj... Nie musisz nas o tym informować. Sam możesz o tym napisać! My to opublikujemy! Wszak Jaworznianin(.pl) - to każdy z nas! Nasz e-mail: redakcjajaworznianin@interia.pl ! Pisz do nas w każdej sprawie, o każdej porze dnia (i nocy).