Remis w Bolęcinie PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Sport
Wpisał: JW   
22.10.2013.

Image

Są czasami takie drużyny które nie leżą swoim rywalom. Dla „Ciężkowianki” takim przeciwnikiem jest bez wątpienia ZWM Wodna Trzebinia. W drugiej kolejce rozgrywek chrzanowskiej klasy B podopieczni byłego doskonałego zawodnika „Górnika” Siersza Marka Harwesa zdołali zremisować 1-1 w Ciężkowicach, zaś w minioną sobotę po bezbramkowym remisie zapisali na swoim koncie kolejny punkt.

 

 

Czytaj całość…
 
Jaworznicki oddział PTTK doceniony PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Wydarzenia
Wpisał: Tomasz Sędor   
22.10.2013.
ImageŚwiatowy Dzień Turystyki to okazja do uhonorowania organizacji i firm działających w branży turystycznej. Wśród wyróżnionych w tym roku znalazł się Oddział PTTK w Jaworznie, który otrzymał Dyplom Marszałka za Zasługi w rozwoju turystyki w województwie śląskim.

 

Czytaj całość…
 
Młodzi jaworznianie sprzątali świat PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Wydarzenia
Wpisał: (ipra)   
22.10.2013.
ImageDwanaście szkół z terenu naszego miasta przyłączyło się do międzynarodowej akcji Sprzątania Świata. Dzieci i młodzież szkolna uczestnicząca w sprzątaniu zebrała kilkadziesiąt worków śmieci. Najaktywniejsze szkoły otrzymały upominki od Miejskiego Zarządu Nieruchomości Komunalnych.

 

Czytaj całość…
 
Śmieciowa rewolucja na dwóję z plusem! PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Publicystyka
Wpisał: Jaworznianin.pl   
21.10.2013.
ImageŚrednio na dwa z plusem ocenili Czytelnicy serwisu Jaworznianin.pl śmieciową rewolucję w naszym mieście. Skrajne oceny były najpopularniejsze. Ponad połowa głosów to ocena na jedynkę!
Czytaj całość…
 
Patryk Urban trzeci na świecie! PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Sport
Wpisał: (ipra)   
21.10.2013.
ImageW dniach 27-29 września w stolicy Grecji - Atenach w olimpijskiej hali Ano Liossia odbyły się mistrzostwa Świata Kadetów w Ju-jitsu organizowane przez Międzynarodową Federację Ju-jitsu. Patryk Urban zawodnik Klubu Walki Wręcz „Partner 2” Jaworzno osiągnął swój życiowy sukces, zdobywając brązowy medal, jeden z trzech wywalczonych przez czternastoosobową reprezentację zawodników Kadry Narodowej Kadetów w Ju-jitsu.

 

Czytaj całość…
 
Wsparcie na utworzenie spółdzielni socjalnej PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Wydarzenia
Wpisał: TH   
21.10.2013.
ImageJesteś bezrobotny, niepełnosprawny, nie masz pracy i chcesz pracować u siebie? Masz pomysł na biznes, grono sprawdzonych znajomych, a nie masz środków na rozpoczęcie działalności? Zapraszamy do udziału w projekcie „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Subregionu Centralnego”. Oferujemy szkolenia, doradztwo oraz wsparcie finansowe w formie dotacji inwestycyjnej na założenie spółdzielni socjalnej. Dokumenty rekrutacyjne można składać od 30 października do 19 listopada br.

 

Czytaj całość…
 
Spacerek lidera. Szczakowianka Jaworzno - Skra Częstochowa 0:4 [relacja + foto] PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Sport
Wpisał: Dominik Kasprzyk   
19.10.2013.

Image

Skra Częstochowa łatwo uporała się na Stadionie Miejskim ze Szczakowianką, aplikując Biało-Czerwonym cztery gole. Już do przerwy popularne Skrzaki prowadziły dwoma bramkami po trafieniach Mateusza Woldana i Marcina Chmiesta. W drugiej połowie po golu dołożyli jeszcze Bartosz Semeniuk i Konrad Gerega. Szczakowianka kończyła mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce jaką w końcówce meczu obejrzał Michał Biskup.

 

Czytaj całość…
 
Spotkanie autorskie z Andrzejem Stasiukiem [foto] PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Kultura
Wpisał: MBP Jaworzno   
19.10.2013.
Image15 października br. o godz. 17.00, gościliśmy w Bibliotece wybitnego polskiego prozaika, publicystę i eseistę – Andrzeja Stasiuka. Jaworznickie spotkanie należało do „jesiennej trasy” autora, promującej najnowszą książkę pt. „Nie ma ekspresów przy żółtych drogach”.

 

Czytaj całość…
 
Wyprostuj się! PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Sport
Wpisał: (ipra)   
19.10.2013.
ImagePod takim hasłem Polska Organizacja Jiujutsu z siedzibą w Jaworznie prowadziła akcję zleconą przez Gminę Miasta Jaworzno ukierunkowaną na przeciwdziałanie powstawaniu i pogłębianiu się wad postawy. W zajęciach obejmujących między innymi prelekcje na temat dbałości o kondycję fizyczną, zdrowie i prawidłową postawę ciała, jak również gimnastykę korekcyjną, jogę i samoobronę udział wzięło przeszło czterdziestu mieszkańców Jaworzna w wieku 5-12 lat.
 

 

Czytaj całość…
 
Dreszczowiec bez happy endu PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Sport
Wpisał: JW   
18.10.2013.

Image

Obecny sezon jest dla jaworznickich siatkarek niezwykle trudny. Rewolucja kadrowa związana z odejściem kilku czołowych zawodniczek, które otrzymały korzystniejsze warunki w innych II ligowych klubach, kontuzje, bądź rezygnacje z gry z powodów osobistych lub rodzinnych  sprawiły, że przed znanym z solidnego rzemiosła trenerskiego szkoleniowcem jaworznianek Mariuszem Łozińskim stanęło bardzo trudne zadanie, gdyż musi praktycznie budować zespół prawie od nowa. Na szczęście jaworznicki szkoleniowiec nie załamuje rąk, tylko robi swoje.

 

Czytaj całość…
 
JBO: Podsumowanie pierwszej edycji PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - BUDŻET OBYWATELSKI
Wpisał: (ipra)   
18.10.2013.

http://jaworznianin.pl/images//bo.jpg

Za nami pełna procedura związana z wyborem przedsięwzięć, jakie będą zrealizowane w Jaworznie w ramach pierwszej edycji budżetu obywatelskiego. Szansą na przypomnienie kolejnych etapów projektu oraz omówienie ostatecznych wyników głosowania, była specjalna konferencja podsumowująca realizację JBO, w której wzięli udział m.in. pomysłodawcy zwycięskich przedsięwzięć oraz mieszkańcy.

 

Czytaj całość…
 
Jaworzno w ogólnopolskich mediach: Znów negatywnie PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Wydarzenia
Wpisał: Jaworznianin.pl   
18.10.2013.
http://jaworznianin.pl/images//szpital2.jpgPo raz kolejny w ogólnopolskich mediach pojawiła się publikacja dotycząca naszego miasta. I niestety po raz kolejny pokazała nasze miasto w złym świetle. Zła passa trwa. Tym razem sprawa dotyczy jaworznickiego szpitala.
Czytaj całość…
 
Wirtualna wypożyczalnia PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Wydarzenia
Wpisał: (ipra)   
18.10.2013.

Image

Rusza innowacyjny projekt jaworznickiej książnicy pn. Wirtualna Biblioteka, którego podstawowym założeniem jest udostępnienie wybranych książek w formie e-booków, gotowych do ściągnięcia na urządzenia mobilne.

 

Czytaj całość…
 
Integracja pierwszoklasistów z II LO [foto] PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Wydarzenia
Wpisał: Zuzanna Nowak klasa 1MI   
18.10.2013.
ImageW dniach 26. - 27. 09. bieżącego roku klasy pierwsze II LO imienia Czesława Miłosza w Jaworznie wyjechały na swoją pierwszą wycieczkę, będącą jednocześnie ich wycieczką integracyjną. Tym razem miejscem pobytu był Ustroń.

 

Czytaj całość…
 
Spłonęły trzy samochody PDF Drukuj Email
Oceny: / 0
Aktualności - Kronika policyjna
Wpisał: KMP Jaworzno   
17.10.2013.
ImageOd środy od wczesnych godzin rannych śledczy wyjaśniają wszystkie okoliczności w jakich doszło do pożaru 3 samochodów osobowych zaparkowanych na parkingu przy ulicy Azot. Ogień zauważył jeden z mieszkańców bloku, który natychmiast powiadomił służby ratunkowe. Akcja gaśnicza trwała blisko godzinę.

 

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 60 z 4771

Sonda

Ostatnio komentowane:

Logowanie


Nie pamiętam hasła

Wieści RSS

Zmień szatę

ja_nerine

Migawki

Użytkownicy

Użytkownicy: 1754
Nowości: 5418
Linki: 67

Napisz tekst!

--> Słyszałeś o czymś ciekawym? Irytuje Cię jakaś sytuacja? Denerwuje Cię coś w naszym mieście? Uważasz, że coś powinno się zmienić? Daj nam o tym znać, ale pamiętaj... Nie musisz nas o tym informować. Sam możesz o tym napisać! My to opublikujemy! Wszak Jaworznianin(.pl) - to każdy z nas! Nasz e-mail: redakcjajaworznianin@interia.pl ! Pisz do nas w każdej sprawie, o każdej porze dnia (i nocy).