Start arrow Sport arrow Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu
Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju-Jitsu PDF Drukuj Email
Wpisał: (ipra)   
28.10.2013.
ImageW sobotę 19 października zawodnicy Klubu Walki Wręcz „Partner 2” Jaworzno, działającego przy Gimnazjum nr 3, podopieczni mistrza Łukasza Proksy startowali w pierwszym w tym sezonie turnieju w ramach Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju-jitsu. W zawodach rozgrywanych w Mysłowicach, organizowanych pod auspicjami Śląskiego Związku Ju-jitsu udział wzięło około kilkudziesięciu zawodników z klubów z całego kraju.
 

Wśród zawodników reprezentujących Jaworzno, w klasie dzieci, najlepiej zaprezentował się Karol Kuczyński, który skutecznie stosował rzuty osoto-gari oraz trzymania kesa-gatame i zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii oraz Kinga Szulc, która nie pozostawiła szans swoim rywalkom zdobywając punkty stosując techniki kubi-nage oraz yoko-shiho-gatame wygrała w swojej kategorii. Startujący w klasie Kadetów Patryk Urban stoczył bardzo wyrównane pojedynki, w których pokazał dużą wszechstronność punktując we wszystkich fazach walki dzięki skutecznym technikom mawashi-geri, kubi-nage, ko-uchi-gari oraz tate-shiho-gatame zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii a Łukasz Sroka walcząc bardzo odważnie stosując kopnięcia mae-geri oraz rzuty morote-gari zdobył drugie miejsce w swojej kategorii. Bardzo dobrze spisali się również debiutujący w  zawodach Ju-jitsu Maciej Krupiński oraz Jakub Paściak zajmując kolejno drugie i trzecie miejsca w swoich kategoriach.

Trener Łukasz Proksa pozytywnie ocenia występ swoich podopiecznych, chodź nie ukrywa, że jeszcze wiele pracy czeka szkoleniowców oraz zawodników Klubu Walki Wręcz „Partner 2” Jaworzno w bieżącym sezonie. Dziękujemy za pomoc w organizacji szkolenia w klubie Urzędowi Miasta Jaworzna, Gimnazjum nr 3 w Jaworznie, firmie „Partner 2” z Jaworzna oraz firmie „Rampa” z Imielina. Wszystkich zainteresowanych szkoleniem z zakresu walki sportowej, samoobrony oraz walki realnej mma zapraszamy na wspólne treningi. Informacje: tel. 502138185, www.jujitsu.partner2.pl

Image

 

 


Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Zmieniony ( 27.10.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda


Napisz tekst!

--> Słyszałeś o czymś ciekawym? Irytuje Cię jakaś sytuacja? Denerwuje Cię coś w naszym mieście? Uważasz, że coś powinno się zmienić? Daj nam o tym znać, ale pamiętaj... Nie musisz nas o tym informować. Sam możesz o tym napisać! My to opublikujemy! Wszak Jaworznianin(.pl) - to każdy z nas! Nasz e-mail: redakcjajaworznianin@interia.pl ! Pisz do nas w każdej sprawie, o każdej porze dnia (i nocy).