Start arrow Wydarzenia arrow Całe Jaworzno Czyta Dzieciom [foto]
Całe Jaworzno Czyta Dzieciom [foto] PDF Drukuj Email
Wpisał: MBP Jaworzno/DK   
27.10.2013.

https://lh5.googleusercontent.com/-vEcfMET2StI/UmvTr5Y-zTI/AAAAAAAAPNM/h3SNsixADUY/s720/131015_cjcd_obertyn_oik_01.jpgSpotkania z cyklu "Całe Jaworzno Czyta Dzieciom", który od wielu miesięcy odbywają się w jaworznickiej bibliotece, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najmłodszych jaworznian. Ostatnio odbyły się dwa kolejne spotkania, podczas których dzieciom czytały panie Parbara Obertyn i Paulina Surowiec.

 

Wczesnym przedpołudniem, 15 października, gościliśmy w Bibliotece uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 i 15, którzy wraz z opiekunami uczestniczyli w kolejnym spotkaniu w ramach lokalnej akcji Całe Jaworzno czyta dzieciom. Historię sławnego Detektywa Pozytywki, bohatera cyklu książek Grzegorza Kasdepke, zaprezentowała dzieciom Pani Barbara Obertyn – Dyrektor jaworznickiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Wspólne rozwiązywanie zagadek, konkurs z nagrodami i zabawa ruchowa, stanowiły dopełnienie tego niezwykle udanego spotkania.

https://lh5.googleusercontent.com/-OhZkKT2rD_g/UmvTr7rmZsI/AAAAAAAAPNM/G50FqZJbkB0/s720/131015_cjcd_obertyn_oik_05.jpg

Październik jest miesiącem, w którym ze względu na obchody dni ochrony praw zwierząt, szczególnie staramy się pamiętać o otaczającej nas przyrodzie. Nic więc dziwnego, że to właśnie nasi "mali" przyjaciele i natura byli głównymi bohaterami kolejnego spotkania z  cyklu Całe Jaworzno czyta dzieciom. 18 października br. o godz. 10.00, gościliśmy w Bibliotece uczniów klasy I i II Szkoły Podstawowej nr 15 w Jaworznie, którzy z ogromnym zaciekawieniem wysłuchali historii małego świstaka, w autorskiej interpretacji Pani Pauliny Surowiec. Atrakcją spotkania okazał się konkurs przyrodniczo-plastyczny, który zakończył się, satysfakcjonującym dla obu drużyn, remisem. Tradycyjnie, przy okazji imprezy, najmłodsi otrzymali słodkie upominki, książki oraz zakładki, a gość specjalny został obdarowany przez dzieci Dyplomem i orderem lokalnej akcji propagowania głośnego czytania - słoneczkiem. 

https://lh6.googleusercontent.com/-RtTTEu1c2po/UmvTtPLaNBI/AAAAAAAAPNM/eX7oAnjyM3Q/s720/131018_cjcd_surowiec_01.jpg

 https://lh6.googleusercontent.com/-dESXzMZS1jQ/UmvTt8yDHnI/AAAAAAAAPNM/ene31HPDV-A/s720/131018_cjcd_surowiec_02.jpg

 


Komentarze
Dodaj nowy
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

Zmieniony ( 26.10.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Sonda


Napisz tekst!

--> Słyszałeś o czymś ciekawym? Irytuje Cię jakaś sytuacja? Denerwuje Cię coś w naszym mieście? Uważasz, że coś powinno się zmienić? Daj nam o tym znać, ale pamiętaj... Nie musisz nas o tym informować. Sam możesz o tym napisać! My to opublikujemy! Wszak Jaworznianin(.pl) - to każdy z nas! Nasz e-mail: redakcjajaworznianin@interia.pl ! Pisz do nas w każdej sprawie, o każdej porze dnia (i nocy).