Start arrow Reklama
Reklama PDF Drukuj Email
Wpisał: Redakcja   
18.10.2007.
Image

Reklamuj się w naszym serwisie!

Rosnąca ilość odsłon naszego serwisu oraz coraz większe zainteresowanie Czytelników pociąga za sobą dwie nowe dla nas rzeczy: wzrost kosztów utrzymania serwisu oraz zainteresowanie Reklamodawców naszym serwisem. Postanowiliśmy więc temu zaradzić i wyjść na przekór tym oczekiwaniom!

Od samego początku powtarzaliśmy, że nie jest naszym celem zarabianie tu jakichkolwiek pieniędzy. I niezmiennie tak pozostanie. Jeśli ktoś zdecyduje się na reklamę w naszym serwisie, będzie mógł poczuć się mecenasem naszej strony. A pieniążki w ten sposób uzyskane przekazujemy na serwer.

Zdecydowaliśmy się na uruchomienie reklamy za pomocą platformy AdTaily, bo jest łatwa, przyjemna i przejrzysta. Sami wrzucacie reklamę na naszą stronę! Zajmuje to naprawdę sekundy! O tym jak reklamować się w naszym serwisie najłatwiej przeczytać tutaj(sporo informacji o tym znajdziecie też tu. AdTaily powiązane jest z Facebookiem, więc zakup reklamy automatycznie spowoduje, że na naszym profilu w tym serwisie społecznościowym dodatkowo pojawi się reklama, w formie wpisu na "tablicy", że dana firma, osoba, instytucja się u nas zareklamowała.
 REKLAMA!
Macie do wyboru cztery pola reklamowe, każde o powierzchni 125 px na 125 px. Nie mam możliwości wstawienia większej, bądź mniejszej reklamy!

Widget postawiliśmy w najlepszym miejscu reklamowym na naszej stronie, więc nawet nienajwiększy rozmiar nie powinien nikomu przeszkadzać. Oczywiście jeśli ktoś chce fakturę – otrzyma ją.

Obecna cena to 1,50 zł brutto za dzień reklamowy!
 
UWAGA! Postanowiliśmy również zrobić ukłon dla tych, którzy chcą się u nas promować. Tym, którzy zakupią reklamę na minimum 30 dni zapewniamy zamieszenie na naszej stronie głównej tekstu promocyjnego i dajemy gwarancję, że pozostanie na naszej stronie głównej przez minimum 7 dni! To nasz ukłon w stronę tych, którzy nam zaufali;)

Wszelkie propozycje związane z reklamą prosimy kierować na naszego redakcyjnego mejla: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 Dlaczego warto u nas się pojawić?

Bo nasze materiały cytują i wykorzystują najwięksi! Oto media, które nas cytowały i/lub korzystały z naszych materiałów,  wspominały o naszym istnieniu bądź z nami współpracowały:

  TVN 24

Interia.pl (główna strona)

Telewizja Silesia

Polska The Times

Polska Dziennik Zachodni

Wiadomości24.pl

MMSilesia.pl

Zona Calcio (największy serwis piłkarski we Włoszech)

Gospodarkaslaska.pl

Umbro

Sportowefakty.pl

Śląsk.platforma.org

Wikipedia.pl

Maratonczyk.pl

RynekZdrowia.pl

Margines 

Jaworznicki Sokół

Extra Jaworzno

Co Tydzień

Forum Miasta

Tydzień w Jaworznie

Strona internetowa Szczakowianki - Szczakowianka.pl

Strona Internetowa Zgody Byczyna - Zgoda-byczyna.jaw.pl

Strona internetowa Victorii - Victoria.jaworzno.pl

Ekstraklasa.net

1liga.com.pl


Zmieniony ( 03.09.2013. )
 

Sonda


Napisz tekst!

--> Słyszałeś o czymś ciekawym? Irytuje Cię jakaś sytuacja? Denerwuje Cię coś w naszym mieście? Uważasz, że coś powinno się zmienić? Daj nam o tym znać, ale pamiętaj... Nie musisz nas o tym informować. Sam możesz o tym napisać! My to opublikujemy! Wszak Jaworznianin(.pl) - to każdy z nas! Nasz e-mail: redakcjajaworznianin@interia.pl ! Pisz do nas w każdej sprawie, o każdej porze dnia (i nocy).