Start arrow Publicystyka
Publicystyka
Jaworznianin.pl ma 6 lat! PDF Drukuj Email
Wpisał: Redakcja Jaworznianin.pl   
25.10.2013.
ImageStało się! Dziś portalowi Jaworznianin.pl stuknęło 6 lat! Sami nie wiemy kiedy to zleciało. Wiemy za to jedno. Bez Was drodzy Czytelnicy ten projekt by się nie udał!
 
Zmieniony ( 25.10.2013. )
Czytaj całość…
 
Śmieciowa rewolucja na dwóję z plusem! PDF Drukuj Email
Wpisał: Jaworznianin.pl   
21.10.2013.
ImageŚrednio na dwa z plusem ocenili Czytelnicy serwisu Jaworznianin.pl śmieciową rewolucję w naszym mieście. Skrajne oceny były najpopularniejsze. Ponad połowa głosów to ocena na jedynkę!
Zmieniony ( 21.10.2013. )
Czytaj całość…
 
Poseł Saługa broni PTTK PDF Drukuj Email
Wpisał: Jaworznianin.pl   
26.09.2013.

Image

Poseł Wojciech Saługa zdecydował się zareagować na dyskusję jaka ostatnio toczyła się wokół jaworznickiego oddziału PTTK. Poniżej prezentujemy list otwarty, w którym jaworznicki parlamentarzysta broni PTTK – zachęcamy do lektury i dyskusji w komentarzach!

 

Zmieniony ( 26.09.2013. )
Czytaj całość…
 
PiS najpopularniejszy, JMM drugi, słaba Platforma PDF Drukuj Email
Wpisał: Jaworznianin.pl   
02.07.2013.
ImagePiS wygrało naszą wyborczą zabawę. W sondzie pytaliśmy Czytelników serwisu Jaworznianin.pl na kogo oddaliby swój głos w wyborach samorządowych, gdyby te odbyły się teraz. Prawo i Sprawiedliwość zdobyło zdecydowanie najwięcej głosów. Średnio spisał się JMM. Słabiutko Platforma Obywatelska, która nie uzyskała nawet 10%.
Zmieniony ( 02.07.2013. )
Czytaj całość…
 
Moim zdaniem: Festiwal bez fajerwerków PDF Drukuj Email
Wpisał: Marek Iwaniszyn   
04.06.2013.

Image

Przez pięć lat próbowano wypracować jakąkolwiek spójną wizję Festiwalu Energii. Na razie w ogóle się to nie udało. Zmieniano koncepcję, wizje, wprowadzano w życie nowe pomysły, które powodowały, że w zasadzie co roku mieliśmy do czynienia z inną imprezą. Jedyną wspólną cechą wszystkich edycji był pirotechniczno-laserowy show, wydawałoby się oczko w głowie organizatorów, magnez na festiwalowiczów. I co? I to - jak informuje serwis jaworzno.naszemiasto.pl - też zmieniono...
Zmieniony ( 04.06.2013. )
Czytaj całość…
 
Czytelnicy piszą: sport amatorski, to podstawa PDF Drukuj Email
Wpisał: Czytelnik [dane do wiadomosci redakcji]   
24.01.2013.
ImageCZYTELNICY PISZĄ:Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał... I zostawmy "sport profesjonalny", bo to od dawna biznes służący zarabianiu pieniędzy, a nie sport. Owszem sukcesy zawodowych zespołów powodują zwiększony napływ młodzieży do sekcji w danym klubie, ale to też jest interes: Klub chce mieć tanich zawodników (wychowanków), dzieci (albo bardziej ich rodzice) chcą zrobić karierę i zarabiać jak Ronaldo. Niestety taka kariera nie jest dana każdemu, a sport "profesjonalny" to już dawno nie zdrowie.
Zmieniony ( 24.01.2013. )
Czytaj całość…
 
Tadeusz Fudała: sport na łopatkach PDF Drukuj Email
Wpisał: Tadeusz Fudała   
21.01.2013.
ImageKiedy doszedł do władzy w 2002r. sport  stał się jego kulą u nogi. Od 2003r. sport został położony na łopatki w mieście. Upadły piłka nożna, boks, siatkówka i koszykówka.
Zmieniony ( 21.01.2013. )
Czytaj całość…
 
Jaworznianin.pl ma już 5 lat! PDF Drukuj Email
Wpisał: Redakcja   
25.10.2012.

ImageNo i stało się. Niepostrzeżenie, po cichutku naszemu portalowi Jaworznianin.pl stuknęło 5 lat. Sami nie wiemy, kiedy to zleciało. Dokładnie dzisiaj - 25 października mija równe pięć lat od startu serwisu. Gdy uruchomiliśmy Jaworznianina kierowaliśmy się pasją, chęcią tworzenia, wiarą w to, że można zrobić coś nowego, nie czerpiąc z tego finansowych korzyści. Dziękujemy, że byliście z nami i liczymy, że nadal będziecie zaglądali na nasze łamy. Bez Was - drodzy Czytelnicy, już dawno by nas tutaj nie było!

 

Zmieniony ( 24.10.2012. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 93

Sonda


Napisz tekst!

--> Słyszałeś o czymś ciekawym? Irytuje Cię jakaś sytuacja? Denerwuje Cię coś w naszym mieście? Uważasz, że coś powinno się zmienić? Daj nam o tym znać, ale pamiętaj... Nie musisz nas o tym informować. Sam możesz o tym napisać! My to opublikujemy! Wszak Jaworznianin(.pl) - to każdy z nas! Nasz e-mail: redakcjajaworznianin@interia.pl ! Pisz do nas w każdej sprawie, o każdej porze dnia (i nocy).