Start arrow Wywiady
Wywiady
O podwyżce cen z prezesem Natonkiem PDF Drukuj Email
Wpisał: (ipra)   
30.04.2012.
ImageOd lipca najprawdopodobniej czeka nas kolejna podwyżka opłat za wodę i ścieki. Dlaczego MPWiK zdecydował się na kolejne podniesienie cen a także na co przeznaczone zostaną uzyskane w ten sposób pieniądze przeczytacie w rozmowie prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jaworznie - Józef Natonek. Zapraszamy do lektury!
 
Zmieniony ( 30.04.2012. )
Czytaj całość…
 
Jaworzno podsumowało miniony rok PDF Drukuj Email
Wpisał: (ipra)/DK   
17.01.2012.

Nowy gmach urzędu efektownie wygląda przede wszystkim wieczorem /     Fot. Marek Iwaniszyn/www.jaworznianin.plNa ostatniej konferencji prasowej prezydenta miasta przedstawione zostało podsumowanie minionego roku okiem jaworznickiego magistratu. Co w naszym mieście zostało zrobione, jakie inwestycje zostały rozpoczęte i ile środków na nie przeznaczono - to tylko niektóre z informacji jakich dowiedzieć możemy się z przygotowanej prezentacji.

 

Zmieniony ( 16.01.2012. )
Czytaj całość…
 
D. Noszczyńska: Moją pasją jest moja praca [foto] PDF Drukuj Email
Wpisał: Karolina Kowalska   
18.03.2011.
ImageWe wtorek w bibliotece na Długoszynie doszło do spotkania autorskiego z popularną jaworznicką pisarką Danutą Noszczyńską. Po spotkaniu udało się nam porozmawiać z Panią Danutą. Serdecznie zapraszamy do lektury zapisu tej rozmowy!
Zmieniony ( 18.03.2011. )
Czytaj całość…
 
P. Silbert: Pozostanie pustka PDF Drukuj Email
Wpisał: Marek Iwaniszyn   
12.04.2010.
Image- To niewyobrażalna tragedia, która dotknęła cały kraj. Przez pierwsze kilka godzin nie mogłem w to uwierzyć, miałem wrażenie, że to dzieje się gdzieś obok. Teraz wspominam i myślę o tych, których znałem najlepiej - Grzegorz Dolniak, Stanisław Zając, Janusz Kurtyka, Krystyna Bochenek... Parę miesięcy temu z Jej rąk odebrałem nagrodę za udział w organizowanym przez nią Dyktandzie. Stwierdziliśmy wówczas, że koniecznie musimy się spotkać, ale jak to w życiu bywa, brakowało nam czasu i do spotkania w końcu nie doszło - komentuje tragedię prezydent Jaworzna, Paweł Silbert.
Zmieniony ( 12.04.2010. )
Czytaj całość…
 
Silbert: Moim celem nie jest walka z prywatną firmą PDF Drukuj Email
Wpisał: (ipra)   
19.01.2010.
ImageO planach na 2010 rok, o dotychczasowych sukcesach i porażkach jaworznickiego samorządu opowiada prezydent miasta Paweł Silbert. - Nie zrezygnowaliśmy z żadnej z zaplanowanych inwestycji - zapewnia prezydent.
Zmieniony ( 19.01.2010. )
Czytaj całość…
 
T. Bochenek: Zakończenie projektu w grudniu 2013 PDF Drukuj Email
Wpisał: Natalia Czeleń   
24.11.2009.
ImageO projekcie „Rozwój społeczeństwa informacyjnego w Zagłębiu Dąbrowskim – Miasto Jaworzno”  (więcej o projekcie tutaj) z Tomaszem Bochenkiem, kierownikiem Referatu Informatyki UM w Jaworznie rozmawiała Natalia Czeleń.
Czytaj całość…
 
Radosław Gabiga: Poprawić skuteczność [foto + fotovideo] PDF Drukuj Email
Wpisał: Dominik Kasprzyk   
09.08.2009.

                                Image                            Po wczorajszym inauguracyjnym spotkaniu IV ligi, wygranym przez Victorię 2:1, udało się nam porozmawiać z trenerem Radosławem Gabigą. Zapis tej rozmowy prezentujemy poniżej. Poza tym zapraszamy do naszej galerii foto z wczorajszego meczu.

Zmieniony ( 09.08.2009. )
Czytaj całość…
 
B. Wojciechowski: Pasja piłki nożnej PDF Drukuj Email
Wpisał: Dominik Kasprzyk   
28.07.2009.

ImageJedni widzą w nim wizjonera mającego na sercu wspólne dobro, inni określają go mianem grabarza jaworznickiej piłki. Kim więc jest tak naprawdę Bogusław Wojciechowski, prezes Victorii Jaworzno? Zapraszamy do przeczytania wywiadu, jakiego podczas sobotniego memoriału udzielił naszemu serwisowi bezwzględnie najbardziej kontrowersyjny działacz sportowy w naszym mieście.

Zmieniony ( 28.07.2009. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 19

Sonda


Napisz tekst!

--> Słyszałeś o czymś ciekawym? Irytuje Cię jakaś sytuacja? Denerwuje Cię coś w naszym mieście? Uważasz, że coś powinno się zmienić? Daj nam o tym znać, ale pamiętaj... Nie musisz nas o tym informować. Sam możesz o tym napisać! My to opublikujemy! Wszak Jaworznianin(.pl) - to każdy z nas! Nasz e-mail: redakcjajaworznianin@interia.pl ! Pisz do nas w każdej sprawie, o każdej porze dnia (i nocy).