Start arrow Przegląd prasy
Przegląd prasy
Przegląd prasy: Co Tydzień PDF Drukuj Email
Wpisał: Jaworznianin.pl   
16.01.2013.
http://jaworznianin.pl/images//ct.jpg21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dominuje w kolejnym wydaniu gazety "Co Tydzień". Jaworznicki sztab, który znajdował się w siedzibie redakcji, prezentuje na łamach gazety szczegółowe wyliczenia dotyczące tegorocznej akcji. W sumie zebrano 74 726,55 zł.
Zmieniony ( 16.01.2013. )
Czytaj całość…
 
Przegląd prasy: Jaworzno - nasze miasto PDF Drukuj Email
Wpisał: Jaworznianin.pl   
11.01.2013.
http://jaworznianin.pl/images//dz.jpgNowe wydanie tygodnika "Jaworzno - nasze miasto", dodatku do Dziennika Zachodniego, otwiera materiał dotyczący świńskiej grypy, która zbiera w Jaworznie śmiertelne żniwo.
Zmieniony ( 11.01.2013. )
Czytaj całość…
 
Przegląd prasy: Co Tydzień PDF Drukuj Email
Wpisał: Jaworznianin.pl   
09.01.2013.
http://jaworznianin.pl/images//ct.jpgW środę w kioskach pojawiło się drugie w tym roku wydanie jaworznickiego "Co Tydzień". Gazetę otwiera materiał dotyczący świńskiej grypy w naszym mieście. Przypomnijmy, w Jaworznie zmarła jedna osoba zarażona tym wirusem. Ponadto na jedynce informacja o schwytanych włamywaczach działkowych oraz o serii wypadków na ulicy Krakowskiej. 
Zmieniony ( 09.01.2013. )
Czytaj całość…
 
Przegląd prasy: Nowe "Co tydzień" PDF Drukuj Email
Wpisał: Jaworznianin.pl   
03.01.2013.
ImageW środę światło dzienne ujrzał pierwszy w nowym roku numer "Co tydzień". Noworoczne wydanie otwierają na pierwszej stronie duże życzenia. Poza tym informacja o pożarze altany na działkach przy ulicy Zubrzyckiego oraz o kolejnych wyróżnieniach dla fotoreportera gazety - Pawła Jędrusika. Tym razem jego zdjęcia znalazły się wśród najlepszych zdjęć roku "Faktu', według fotoedytorów tej gazety. Co ponadto znajdziemy w gazecie?
Zmieniony ( 03.01.2013. )
Czytaj całość…
 
Po akcji Znicz. Było bezpiecznie PDF Drukuj Email
Wpisał: KMP Jaworzno   
03.11.2010.
ImageTegoroczna akcja „ZNICZ” na terenie woj. śląskiego trwała od piątku, 29 października. W trakcie działań policjanci zwracali uwagę na kierujących popełniających szczególnie niebezpieczne wykroczenia w ruchu drogowym tj. przekraczanie dozwolonej prędkości, nieprawidłowe wyprzedzanie oraz przejeżdżanie linii ciągłej. W tym celu użyte zostały nie tylko oznakowane, ale również nieoznakowane radiowozy.
Czytaj całość…
 
Jest "Extra"! Pobierz nowy numer PDF Drukuj Email
Wpisał: Marek Iwaniszyn   
20.08.2010.
ImageW ponad 150 punktach w naszym mieście od wczoraj można zaopatrzyć się w bezpłatną gazetę informacyjno-reklamową "Extra Jaworzno". W nowym, dwunastostronicowym wydaniu znajdziemy między innymi skarb kibica na sezon 2010/2011. Gazetę możesz pobrać w pdf, za naszym pośrednictwem. 
Czytaj całość…
 
Śmierć po upadku z 10. piętra PDF Drukuj Email
Wpisał: Marek Iwaniszyn   
19.08.2010.
ImageW zeszłym tygodniu 52-letni mężczyzna uciekając przed policją spadł z dziesiątego piętra bloku w Podłężu. "Damski bokser poniósł śmierć, uciekając przed policją", "Spadł z 10. piętra" - głoszą tytuły jaworznickich tygodników. Obie gazety piszą o zdarzeniu na pierwszych stronach nowych wydań.
Czytaj całość…
 
Co tydzień ostro o dyrektorze Maro PDF Drukuj Email
Wpisał: Marek Iwaniszyn   
07.07.2010.
ImageCiężkie zarzuty wobec zwolnionego dyrektora jaworznickiej biblioteki rzuca na pierwszej stronie nowego wydania "Co tydzień". Gazeta pisze o bibliotece "pełnej krętactw i kumoterstwa", a sam tekst zatytułowany jest "Folwark pana Jacka".
Zmieniony ( 07.07.2010. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 8 z 114

Sonda


Napisz tekst!

--> Słyszałeś o czymś ciekawym? Irytuje Cię jakaś sytuacja? Denerwuje Cię coś w naszym mieście? Uważasz, że coś powinno się zmienić? Daj nam o tym znać, ale pamiętaj... Nie musisz nas o tym informować. Sam możesz o tym napisać! My to opublikujemy! Wszak Jaworznianin(.pl) - to każdy z nas! Nasz e-mail: redakcjajaworznianin@interia.pl ! Pisz do nas w każdej sprawie, o każdej porze dnia (i nocy).